תאורה לאירועים

תאורה לאירועים ומופעים

תאורה לאירועים – כמו שחלמתם​​

כשמתכננים אירוע, הנראות של הבמה חשובה מאוד ולשים לב לחוויה של הקהל בכל החושים. תאורה לאירועים זה המרכיב הוויזאולי העיקרי שהקהל חווה. זאת אומרת שהשילוב של התאורה באירוע יביא לכם את המראה של הוואו! שהקהל לא יישכח. הצוות שלנו עושה שימוש יצירתי, בציוד המקצועי ביותר מתוך שאיפה מתמדת לשלמות. כל אירוע חייב להיות יצירת אומנות ייחודית ועוצמתית, עם השפעה בלתי נשכחת על המשתתפים. ​

תאורת במה ושטח מהווה חלק בלתי נפרד מכל אירוע והפקה, ונותן את הגוון והתחושה שאותו אתם מנסים להעביר לקהל. אנו מוודאים שהאירוע ייראה, ולא רק יישמע, מצויין.

אנו מספקים ציוד תאורה להופעות  ואפקטים כגון- תאורה חכמה, אולטרא, פליקר וכו’. ציוד התאורה מותאם לאירוע ונעשה מראש ע”י דרישת הלקוח וסיור במקום (במידת הצורך).

אנו מביאים תאורן מקצועי שיעסוק אך ורק בתפעול התאורה בזמן האירוע, זאת כמובן בהתאם לגודל האירוע.

היכולת להקנות ללקוחותינו שילוב של ציוד הגברה ותאורה והשכרת ציוד לאירועים חסרי כל פשרות, נותן לכם מענה מושלם לאירועים קטנים וגדולים כאחד.

איזה סוגי תאורה לאירועים יש?

תאורה לאירועים מתחלקת באופן כללי ל3 סוגי תאורה: תאורת שטיפה, תאורה עיצובית ותאורת במה.

תאורת במה לאירועים

התאורה על הבמה תאפשר לראות את מה שמתרחש על הבמה, אבל לא רק. היום באמצעות מגוון פתרונות תאורה והקרנה ניתן ליצור אפקטים וחוויה שתתן לצופה תחושה של וואו.

בעבר תאורה לבמה הייתה פנסים מסוג תומס. פנסים אלו הם בעלי גוף תאורה עם מנורת להט. לפנסים האלו ניתן להלביש מסנן בצבעים שונים על מנת לתת צבע לבמה. השימוש העיקרי של פנסי תומס נועד לתת שטיפת תאורה משמעותית לבמה כדי שהקהל יוכל לראות את הבמה בצורה מיטבית.

היום ציוד התאורה השתכלל בצורה משמעותית. חוץ מפנסי תומס יש פנסים עם נורות לד בהם גוף תאורה אחד יכול להחליף צבעים לכל צבע בכל גוון ובכל עוצמה. ישנם גם פנסים חכמים, בהם גוף התאורה מסוגל לנוע על פי פקודה. את אלומת האור ניתן לשנות בצורה, גוון ועוצמה על מנת ליצור מספר אפקטים אינסופי.

על כל גופי התאורה שולטים באמצעות פיקוד תאורה חכם.

פיקוד התאורה החכם בנוי מקונסולה ומחשב תאורה. באמצעות הפיקוד ניתן ליצור את תאורת הבמה כיד הדמיון.

באיזי סאונד אנחנו מחזיקים מגוון רחב של גופי תאורה לאירועים וכן פיקודי תאורה דיגיטליים מתקדמים. באמצעות הציוד המתקדם שלנו אנחנו נייצר עבורכם את הייחודיות באירוע שלכם.

תאורת שטיפה לאירוע

משמשת אתכם למקרה שהמקום בו מתקיים האירוע אין בו תאורה מספקת. תאורת שטיפה תאפשר לנו לקיים את האירוע בבטחה. חשוב שלבאי האירוע תהיה תאורה מספקת על מנת לראות את האזור ולמנוע נפילות וגישה בטוחה אל ומחוץ לאירוע. תאורת שטיפה חשובה גם כדי לאפשר להקהל לראות מה קורה סביבם. בין אם מדובר במתחם אוכל, מתחם ישיבה או כל דבר אחר תאורה טובה חשובה להרגשה נינוחה ובטוחה באירוע.

אנחנו מחזיקים מגוון גופי תאורה שונים בעוצמות שונות כדי להתאים פתרון מושלם לשטיפה לאירוע שלכם.

תאורה עיצובית לאירועים

התפקיד של תאורה לאירועים זה לא רק להאיר את השטח כדי שנוכל לראות מה קורה. אפשר להשתמש בתאורה כדי ליצור את אווירת האירוע. אולי לא חשבתם על כך בעבר, אך ההרגשה שלנו על מקום מסוים מושפעת מאוד מסוג, צבע ועוצמת התאורה במקום. כמי שמפיק אירוע חשוב לחשוב על התאורה באירוע כחלק חשוב מהחוויה שהקהל עובר ולהשקיע בזה מחשבה.

באיזי סאונד יש לנו ניסיון רב ומגוון סוגי ציוד כדי ליצור את האווירה המושלמת באירוע. דברו איתנו היום.

למה לעבוד איתנו בתאורה לאירועים הבא שלכם

כחברה בעלת ניסיון עשיר ומגוון באלפי אירועים שונים. אנחנו יודעים לתת מענה לכל אירוע. בעזרת הציוד המתקדם ביותר אנחנו יכולים לספק מענה לכל אתגר.

ההמלצות שלנו מלקוחות מדברים בעד עצמם. אנחנו שמים דגש על יחסי אישי וסבלני גם במצבי לחץ.

כמה עולה תאורה לאירועים

המחיר של תאורה לאירועים מורכב מהרבה גורמים. דבר ראשון שחשוב לקחת בחשבון הוא האם שוכרים את שירותי ההגברה ותאורה יחד או לחוד. בדרך כלל ניקח את שני השירותים יחד. חברה כמו איזי סאונד מתמחה באספקת שני השירותים יחד מה שחוסך כסף ללקוח.

המחיר של התאורה באירוע יושפע מציוד התאורה והכמות. ככל שהתאורה מורכבת יותר כך צריך יותר אנשי צוות להרכבה ולתפעול הציוד.

מחיר תאורה לאירוע בסיסית בשילוב עם הגברה באירוע מתחיל ב2,000 ₪. באירועים בהם צריך תאורה חכמה המחירים יעלו לאזור 3,500 ₪ לאירוע. כאשר מדובר על הגברה ותאורה לאירוע רב משתתפים בהיכל תרבות לדוגמא המחיר יתחיל ב5,000 ₪.

פנו אלינו היום כדי לקבלת הצעת מחיר מדוייקת לאירוע שלכם.

צרו איתנו קשר בעניין תאורה לאירועים

הגברה כמו שרציתם

המסירות והמקצועיות של חברת איזי סאונד שירותי הגברה לאירועים מתבטאת בכך שתמיד נהיה עם אוזניים קשובות לא רק לאיכות הצליל אבל גם לרצונות ולבקשות שלכם כדי שהאירוע יהיה בדיוק כפי שאתם רוצים אותו. בזכות ירידה לפרטים הקטנים, וציוד הגברה ממותגים המובילים בעולם ועבודת אנשי סאונד ברמה הגבוהה ביותר, חברת איזיסאונד מספקת לכם שירותי הגברה לאירועים ומתחמים אשר מתאימים לכל הפקה ובכל סדר גודל.