הפקה טכנית

כמו בכל דבר, הכנה ותכנון מראש יבטיחו שלא תופתעו ביום האירוע. ההחלטה הראשונה שתצטרכו לקבל  בנוגע להפקה טכנית, היא האם תרצו לעבוד מול מספר ספקים כאשר כל אחד מתעסק בתחום אחד או לחלופין לקחת חברה אחת שתיתן מענה לכל המעטפת הטכנית באירוע שלכם.

כאשר מדובר על הפקה מורכבת הדורשת מספר ספקים שעובדים במקביל ודרוש תכנון ועבודה לפי לו”ז עדיף לעבוד מול ספק אחד שייתן לכם את כל המעטפת הטכנית. היתרונות בעבודה מול ספק אחד הם שכל התיאומים נעשים מול גורם אחד ולכן דברים לא “נופלים בין הכסאות” , לקראת האירוע יש בדרך כלל לחץ מאוד גדול וחשוב שלא תמצאו את עצמכם במצב בו ספק אחד לא יכול לעבוד בגלל שספק אחר לא סיים את העבודה שלו – אין במה ולכן אי אפשר להקים את ההגברה וכו’ . עבודה מול ספק אחד יחסוך לכם את התירוצים האלה וייתן לכם שקט תעשייתי באירוע שלכם .

במקרים רבים עבודה מול ספק אחד גם יחסוך לכם כסף, במקום שכל ספק יוסיף את עלויות ההובלה שלו, חברה להפקת אירועים מגיעה פעם אחת עם כל הציוד הנדרש ומתאמת בין כל בעלי המקצוע השונים.

לאחר שהחלטתם אם אתם רוצים לעבוד מול ספק אחד או מול מספר גדול של ספקים חשוב לאפיין בדיוק את הצרכים שלכם. חשוב להכניס את הספק שאתם מתכוונים לעבוד איתו לעניינים כבר בשלב זה, החלטות בנושאים טכניים יכולים להשפיע באופן משמעותי על אופי ומהות האירוע ולכן חשוב לדעת מה  האפשרויות העומדים לרשותכם בהתחלה

לשירותכם 24 שעות ביממה

אנו בחברת איזי סאונד מתמחים בהפקה טכנית לכל אירוע, הצוות שלנו יוכל לענות על כל השאלות וביחד נמצא את הפתרון המושלם. כל הפקה זקוקה לליווי צמוד, בכל שלביה. מאיסוף ואף כתיבת החומרים, ועד סיום וקיפול האירוע. הצוות שלנו בנוי מאנשי מקצוע ותיקים ובעל ידע ונסיון. הם ילוו את הפרוייקט שלכם עד הביצוע המושלם. הצוות החם שלנו יעטפו אתכם באהבה, מקצועיות, סבלנות ועבודה קשה תוך מתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר.

צרו איתנו קשר בעניין הפקה טכנית

הגברה כמו שרציתם

המסירות והמקצועיות של חברת איזי סאונד שירותי הגברה לאירועים מתבטאת בכך שתמיד נהיה עם אוזניים קשובות לא רק לאיכות הצליל אבל גם לרצונות ולבקשות שלכם כדי שהאירוע יהיה בדיוק כפי שאתם רוצים אותו. בזכות ירידה לפרטים הקטנים, וציוד הגברה ממותגים המובילים בעולם ועבודת אנשי סאונד ברמה הגבוהה ביותר, חברת איזיסאונד מספקת לכם שירותי הגברה לאירועים ומתחמים אשר מתאימים לכל הפקה ובכל סדר גודל.