חברת הגברה במעלה אדומים

מתכננים אירוע בקרוב וצריכים חברת הגברה במעלה אדומים? הגעתם למקום הנכון.

איזי סאונד הינה חברת הגברה ותאורה לאירועים עם ניסיון רב באירועים בכל הארץ ובפרט במעלה אדומים והסביבה. כשאתם בוחרים את חברת ההגברה לאירוע שלכם תשימו לב למספר דגשים.

חברת הגברה מקצועית במעלה אדומים

לא כל מי שמחזיק רמקולים במחסן הוא חברת הגברה. האירוע שלכם הולך לקרות רק פעם אחת. אתם לא יכולים להרשות לעצמכם לעבוד עם חברת הגברה לא מקצועית. חברת הגברה מקצועית תעסיק אנשי מקצוע מנוסים ותספק ציוד הגברה מקצועי לאירוע. ציוד ההגברה בשוק מתחלק היום לציוד לחובבנים וציוד מקצועי. ציוד הגברה מקצועי עולה מאות אלפי שקלים. הציוד מותאם לעבודה אינטנסיבית ועמידות במצבי קיצון. זה לא מקום שתרצו לחסוך בו כסף, בסופו של דבר השקעתם רבות באירוע, אם הקהל לא יישמע או לא ייראה טוב – האירוע עלול להרס וחבל.

חברת הגברה במעלה אדומים עם ניסיון

לניסיון של חברת ההגברה יש משקל חשוב ביכולת לוודא שהאירוע שלכם יהיה מוצלח. חברת הגברה מנוסה תדאג לספק ציוד גיבוי לכל המרכיבים החיוניים במערכת על מנת שלא תתקעו במקרה של תקלה. חברת הגברה עם ניסיון תדע למצוא פתרונות יצירתיים לכל מיני בקשות של הרגע האחרון. הניסיון הרב שצברנו באיזי סאונד משמעו שאתם מקבלים אירוע איכותי ללא חשש.

חברת הגברה עם ביטוח

בכל אירוע שנשתמש בהגברה יהיה קהל נוכח במקום. שמירה על בטיחותם צריכה להיות עדיפות מספר אחד. לכן חברת הגברה מקצועית תחזיק בציוד קיבוע ועיגון מקצועי ותוודא שיש לה פוליסת ביטוח אחריות מקצועי וצד ג' בתוקף. אם חס וחלילה קורה משהוא באירוע חשוב לוודא שאתם עובדים עם חברה מקצועית שמחזיקה פוליסה בתוקף. אנחנו בחברת איזי סאונד דואגים לשמור על ביטוח ומקפידים על בטיחות ואחריות של העובדים שלנו. כל העובדים עוברים הדרכה של בטיחות ועבודה בגובה באופן שוטף.

יחס סבלני ואדיב

אנחנו שמים דגש מיוחד בחברת איזי סאונד על היחס המיוחד שאנחנו נותנים ללקוחות שלנו. יעידו על כך מאות לקוחותינו המרוצים. היכולת להגיע לאירוע עם חיוך וסבלנות חשובה מאוד. הפקת אירוע זה דבר מלחיץ ואנחנו ערים לכך שיש חששות ופחדים. אנחנו עושים הכל כדי לתת תחושה נינוחה שלווה ומקצועית באירוע שלכם. כדי שלא רק שתקבלו תוצאה מעולה גם תהנו לכל אורך הדרך.

מגוון פתרונות טכניים לאירועים

איזי סאונד היא לא רק חברת הגברה. אנחנו מספקים גם שירותי תאורה, הקרנות, מסכי לדים, במות, ציוד לאירועים ועוד. המשמעות היא שאנחנו יכולים לתת מעטפת טכנית מלאה לאירוע שלכם. אתם יכולים לעבוד מול ספק אחד שייתן לכם מענה מלא מא' ועד ת'. מפיקים אוהבים את הפתרון הזה כי הוא מייצר להם שקט נפשי ועבודה מקצועית. כשעובדים עם ספק אחד שנותן לכם את כל השירותים, אז אין איחורים או פדיחות של תיאום שיכולות להשפיע לרעה על האירוע.

חברת הגברה ותאורה במעלה אדומים

כפי שכבר הבנתם, אנחנו באיזי סאונד מומחים לא רק להגברה. אנחנו מתמחים גם בציוד תאורה לאירועים. בדרך כלל כאשר מפיקים אירוע נשכור יחד את שירותי ההגברה ותאורה לאירוע. בגלל שכל הציוד צריך להתמקם על הבמה חברה שתספק את שני השירותים תוכל להתנהל בקלות. לעומת זאת אם שני חברות וצוותים שונים היו צריכים לעבוד על אותו תא שטח הדבר היה יוצר סירבול מיותר.

כשעובדים עם חברת הגברה ותאורה מקצועית כמו איזי סאונד, כל הצוות עובד כמקשה אחת. התאורן מכיר את הסאונדמן כי הם עובדים יחד כבר שנים רבות. הדבר הזה יוצר סינרגיה בתוך הצוות והמקצועיות והשיתוף פעולה מורגשים גם לבחוץ.

חברת הגברה במעלה אדומים במחיר הוגן

כחברה הגברה ותיקה בענף, אנחנו עובדים עם מחירונים ומחשבונים מתקדמים לחשב כל אירוע עד הפרט הקטן ביותר. אנחנו שמים דגש על עבודה איכותית ומקצועית – במחיר הוגן. חשוב לנו לעבוד עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ועם הציוד הטוב ביותר. באמצעות הכלים שפיתחנו אנחנו נותנים ללקוחות שלנו מחיר אטרקטיבי ותשלום הוגן לעובדים המעולים שלנו.

חברת הגברה שמתמחה באירועים במעלה אדומים

לא כל חברת הגברה שמגיעה למעלה אדומים יש לה את הניסיון וההיכרות כמו שיש לנו. כחברה ותיקה בענף אנחנו מכירים את העיר מקרוב. הדבר הזה מאפשר לנו להכיר את דרכי הגישה בתוך ירושלים. עבדנו עשרות פעמים ברוב מקומות האירועים בירושלים ולכן אנחנו מכירים את נקודות הפריקה וטעינה ובמקרים רבים את האנשים הטכניים במקום.

לסיכום

באירוע הבא שלכם במעלה אדומים. אין לכם מה להתלבט. עובדים רק עם חברה שמכירה את מעלה. עובדים רק  עם איזי סאונד. פנו אלינו לקבלת הצעת מחיר. 

צרו איתנו קשר

גלריית תמונות

תמונות מהארועים שלנו

כל מה שכדאי לכם לדעת על ארגון אירועים

מלאו פרטים וארגון האירוע שלכם עובר לידיים טובות

תודה שיצרת איתנו קשר

אנחנו נחזור אליך בהקדם כדי לתכנן לך ארוע בדיוק כמו שחלמת.