ציוד לאירועים

Equipment for events

ציוד לאירועים

כשמתכננים אירוע יש לחשוב על כל הגורמים על מנת ליצור אירוע מושלם ללא תקלות ובעיות. תכנון מוקדם כמה שיותר יקל עליכם את התכנון וההפקה בפועל ביום האירוע. לכל אירוע מאפיינים שונים ולכן יש לתכנן ולחשוב מה הציוד הכי מתאים לאירוע שלכם.

חברת איזי סאונד מציעה שירות הפקת אירועים לכל אירוע, הניסיון שלנו בתחום פה כדי לעזור לכם לבצע אירוע בצורה הכי טובה שיש. אתם צריכים רק לדמיין את אירוע החלומות שלכם ולתת לנו להתעסק עם כל הספקים לאירוע. ברשותינו ספקים רבים לכל אירוע, ספקים מקצועיים בלבד שיעשו הכל כדי שהחיוך לא ירד לכם מהפנים, גם באירוע וכמובן גם בתהליך התכנון.

אז בואו נתחיל!

 

השכרת במות לאירועים

במקרים רבים קיים צורך בבמות לאירועים, אם זה במות לחופה, לתערוכה או להופעה. עליכם לבדוק את גודל הבמה הרצויה לפי מיקום האירוע. אנחנו נוכל לספק לכם במה בכל גודל שתצטרכו. אל תנסו לחסוך בבחירת במות לאירועים, יש תו תקן שצריך לבנות לפיו על מנת שהבמה תהיה יציבה ובטוחה. תבחרו בחברה מקצועית שתתקין לכם את הבמות בצורה הכי בטוחה שיש. בבטיחות לא מתפשרים. 

 

השכרת מחסומים לאירועים – גדרות להשכרה

אם אתם מתכננים אירוע, הפגנה, מופע או אירוע אחר, עליכם להשכיר מחסומים לאירועים.

קיים מגוון רחב של סוגי מחסומים, כל אירוע דורש סוג אחר של מחסומים. אצלנו בחברה קיים מגוון רחב של כל סוגי המחסומים שתצטרכו.

אז מה זה בעצם השכרת מחסומים?

מחסומים הם גדרות ברזל המאפשרים לנו לתחום אזור מסוים לאירוע שלנו. יש מחסומים בגדלים שונים ובמשקלים שונים שבאמצעותם אנו מגדרים איזור באופן זמני. לרוב בעת תכנון האירוע המשטרה תדרוש להציב מחסומים, לעיתים הם יבקשו את זה זמן קצר לפני האירוע, אנחנו יכולים לספק מחסומים לאירועים במהירות וללא הזמנה מראש. קיים אצלנו במלאי מגוון רחב של מחסומים לכל מטרה ושימוש.

 

השכרת מחסומי לחץ

מחסומי לחץ הם גדרות שנזמין אותם כאשר נדרש לחסום את הקהל לעבור קו מסויים. לדוגמא בהופעות, הפגנות, משחקי כדורגל ועוד יש צורך לסמן קו לקהל שאותו לא יוכלו לעבור, מחסומי לחץ עוזרים לנו לפתור את בעיית הדחק של הקהל. מחסומים מברזל פשוטים ניתן להזיז ועל כן לא יעזרו לנו באירועים מסוג זה.

יש זמנים מסויימים בשנה שכדאי להזמין מראש מחסומי לחץ, עקב אירועים רבים בתקופה- כמו לדוגמא באיזור יום העצמאות ויום הזכרון, ישנם טקסים רבים בזמן זה לכן כדא להתארגן מראש על התאריך.

 

השכרת גנרטורים לאירוע

כאשר מקיימים אירוע בשטח יש צורך בגנרטורים לאירוע. גנרטור נייד מאפשר ליצור אירוע בכל מקום, גם במקומות ללא חשמל. גודל הגנרטור משתנה לפי גודל האירוע. אצלנו קיים מגוון רחב של גנרטורים להשכרה לאירוע, אתם תגידו לנו מה כמות האנשים הצפויים להגיע ואנחנו כבר נביא לכם את הגנרטור המתאים לאירוע שלכם. בנוסף גודל הגנרטור משתנה לפי הצורך בו, כמות מכשירי החשמל שיהיו תלויים בו. אנחנו, באיזי סאונד, נעניק לכם שירות מקצועי לאורך כל תקופת תכנון האירוע. נעזור לכם לחשב מהו הגנרטור הנכון ביותר עבור האירוע שלכם, שיספק לאירוע שלכם חשמל ללא בעיות. 

 

השכרת ציוד הקרנה

ישנם אופציות שונות להקרנת תוכן באירוע, זה משתנה לפי אופי האירוע. באירוע גדול אנחנו נעדיף מסכי לד שיאפשרו לנו צפיה לטווח רחוק יותר, אך אירוע קטן יותר נסתפק במקרנים מסוגים שונים שיספקו לנו את מבוקשינו. אז בשלב הראשון נצטרך לדעת מה כמות האנשים על מנת להשכיר ציוד הקרנה מתאים לאירוע. 

 

איזה מקרן לבחור?

קיים מגוון רחב של מקרנים, אז איך נוכל לדעת מה נכון לאירוע שלנו? איזה מקרן לבחור?

אז כמו שאמרנו בחירת מקרן תהיה בראש ובראשנה לפי כמות האנשים באירוע. ככל שהמקרן יותר גדול טווח הצפיה שלו יותר גדול, ובנוסף מקרן גדול יותר יתן לנו איכות צפיה מקצועית יותר. אנחנו נוכל לעזור לכם לבחור את המקרן הטוב ביותר לאירוע שלכם. 25 שנה של ניסיון בתחום באים לטובתכם, אנחנו קיימנו מספר עצום של אירועים ויודעים לכוון אתכם מה הכי נכון לאירוע שלכם. 

 

השכרת מסכי לד לאירועים

יש אופציה נוספת להקרנת תוכן והיא מסכי לד לאירועים. ישנם אירועים גדולים המצריכים מסכי לד באיכות גבוהה. באירועים המתקיימים באור יום תחת כיפת השמיים, נעדיף מסכי לד על מקרנים. לרוב מקרנים (גם החזקים ביותר) לא יוכלו לספק לנו צפייה איכותית באור יום, ולכן נעדיף מסכי לד. 

כמות מסכי לד משתנה על פי כמות האנשים באירוע ולפי המרחק בו נרצה שיראו את המסכים.

חשוב מאוד לדעת שבעת השכרת מסכי לד לאירועים אין להתפשר! כאשר מקימים מסכי לד יש צורך גדול בבטיחות, המסכים הם כבדים ויקרים, שירות לא מקצועי עלול לעלות לכם בפציה חס וחלילה ובפגיעה במסכי הלד, מה שיעלה לכם כסף רב. 

אנחנו באיזי סאונד בעלי ניסיון רב בהתקנת מסכי לד לאירועים, עובדים על פי תו תקן בטיחות. ברשותינו מגוון עצום של מסכי לד בכל גודל ולכל מטרה, מסכים איכותיים וברזולוציה גבוהה. 

 

השכרת מדונות לאירועים

באירועים רבים יש צורך בהשכרת מדונות. מדונות הן מיקרופון המחובר לאדם, הן מאפשרות לאדם להיות עם ידיים חופשיות ומיצרות אסתטיקה. המדונה הינה אלחוטית ובכך מאפשרת לאדם תזוזה חופשית. המדונות משדרות על גלי תדר, ומאפשרות תזוזה של עד כ 50-60  מטר.

קיים מגוון רחב של מדונות לשימושים שונים ובצבעים שונים. ישנן מדונות בצבעי גוף על מנת לאפשר מראה נקי וחלק.

נעדיף מדונות על פני מיקרופון בהצגות, באירועים עם מנחה, בהופעות ובהרצאות.

המדונות שלנו מחוברות למערכת הגברה מקצועית ובכך הסאונד של האדם נשמע בצורה איכותית וחזקה. קיים אצלנו במלאי מגוון רחב של מדונות לאירועים, נוכל להתאים את המדונות לאירוע שלכם לפי צרכיו. באירוע קטן, עם מספר נמוך של אנשים נעדיף מדונה יותר פשוטה שתתאים לנו, אך באירוע גדול עם מספר רב של אנשים נעדיף מדונה יותר איכותית שתשמור לנו על איכות גבוהה של סאונד. 

 

השכרת אוהל לאירועים

אוהלים לאירועים יכולים לשמש אותנו באירועים שמחים וגם באירועים פחות שמחים. בכל אירוע אנחנו שם בשבילכם עם מקסימום מקצועיות. קיים מגוון רחב של סוגי אוהלים ושל גדלים שונים. על מנת להשכיר אוהל מתאים נבדוק את סוג האירוע, וכמות האנשים. אנשים רבים לא יודעים להעריך מה רמת הצורך באוהל ובאיזה גודל, ולכן אנחנו פה בשבילכם. המקצועיות שלנו וניסיון רב השנים, פה לטובתכם. לפי כמות האנשים הצפויים להגיע ומטרת האירוע נוכל להתאים עבורכם את האוהל הנכון. 

לפני שמשכירים אוהל יש לבדוק מול העירייה או הרשות המקומית מה הם התנאים להקמת אוהל באזור בו תרצו להקים את האוהל. תנאים אלו גם ישפיעו על בחירת האוהל הנכון עבורכם. חשוב שוב להגיד כי יש לבדוק את התנאים לפני השכרת האוהל על מנת לחסוך כאב ראש והוצאות מיותרות. 

בנוסף ניתן להשכיר פתרונות חימום וקירור לאוהלים במזג האוויר השונה. 

 

השכרת ציליות לאירועים – הצללה לאירוע 

ציליות לאירועים מאפשרת לערוך אירוע בשטח גם בימי הקיץ החמים, מאפשרים לאנשים להנות מקירור וצל בכל מקום.

אנחנו הצללנו אינספור אירועים, אירועי שטח, אירועי רחוב, חתונות, יערות ופארקים. הניסיון שלנו מאפשר חווית הצללה ייחודית ואסטטית ובעיקר חוויה בטוחה, אנחנו עובדים אך ורק על פי תו תקן, כי אצלנו בחברה בטיחות היא מעל הכל.

מגוון רחב של ציליות מאפשרות להתאים את הצללה לאירוע שלכם. בנוסף יש לנו ציליות ענק שיאפשרו לכם לבצע אירוע עם מספר רב של משתתפים. כל הצצלות נעשות על ידי צוות מקצועי וממוחה שיקימו לכם את הציליות בכל תנאי השטח ובמהירות. השירות שלנו כולל גם הרכבה וגם פירוק בתום האירוע.

 

השכרת כיסאות לאירועים

בכל אירוע יש צורך בכיסאות, פעמים יש צורך במספר רב של כיסאות. ברשותינו מגוון רחב של כיסאות, כל סוגי הכיסאות להשכרה. מכסאות כתר רגילים ועד כסאות בר מפוארים ונוחים.

קיים אצלנו במלאי מספר רב מכל סוג כסא, ניתן להשכיר לאירוע עם מספר רב של אנשים. 

מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה ולכל אירוע!

צרו איתנו קשר

הקרנה ומסכי לד לאירועים

השכרת מדונה אלחוטית

הקרנה ומסכי לד לאירועים

השכרת מדונה אלחוטית

גלריית תמונות

מלאו פרטים וארגון האירוע שלכם עובר לידיים טובות

תודה שיצרת איתנו קשר

אנחנו נחזור אליך בהקדם כדי לתכנן לך ארוע בדיוק כמו שחלמת.

Call Now Button