תאורה לאירועים

Lighting for events

תאורה לאירועים-

כדי לקבל אירוע מושלם צריך לחשוב על כל הדברים.  תאורה היא אחת מהם. אין ספק שתאורה טובה יכולה להוסיף הרבה לאירוע. צריך להתאים את התאורה לפי האירוע עצמו, לכל אירוע מאפיינים שונים ולכן נתאים א התאורה לפי האירוע.

חברת איזי סאונד מתמחה בהגברה ותאורה כבר 25 פה בשביל לעזור לכם להפיק את האירוע בצורה הכי טובה ומקצועית שיש. הניסיון שלנו פה בשביל לעזור לכם לבחור תאורה לאירועים. 

 

תאורה אולטרה סגול-

תאורה אולטרה סגול היא מנורה מיוחדת שניתן להשתמש בה לשימושים רבים. להופעות זמר, להופעות ריקוד, אפילו לתאי שיזוף משתמשים בתאורה אולטרה סגולה.

התאורה האולטרה סגולה היא בעצם קרי אור שהעין האנושית לא מסוגלת לקלוט והיא יוצרת לנו בעצם מראה ייחודי, נשתמש במראה זה כשנרצה לתת מראה מיוחד בהופעה. 

אם נשים תאורה אולטרה סגולה בחדר חשוך נוכל לראות בצורה יותר טובה ובוהקת צבעים מיוחדים, לכן הרבה פעמים בהופעות בעיקר של ריקוד הרבה אנשים משתמשים בתאורה אולטרה סגול שנותנת טאצ' יחודי למופע. 

התאורה האולטרה סגול היא תאורה עדינה ולכן יש להתנהל איתן בזהירות ומקצועיות. אצלנו בחברת איזי סאונד אנשי מקצוע עם ניסיון של שנים בהתעסקות עם תאורה אולטרה סגולה, מה שנותן לאירוע שלכם מקצועיות רבה בתחום זה. אצלנו קיים במלאי מגוון רחב של מנורות אולטרה סגול, צרו איתנו קשר ונתאים לכם תאורה אולטרה סגול לאירוע שלכם.

 

גשר תאורה לאירועים להשכרה-

גשר תאורה הוא מוצר חשוב לאירוע שלכם. בכל אירוע כדאי להתאים את התאורה הנכונה. גשר תאורה מספק לכם תאורה חזקה להאיר שטח גדול. ניתן לשים על גשר התאורה מספר מנורות בכל מיני צבעים. תאורה צבעונית לדוגמא תעניק לרחבת הריקודים שלכם צבעוניות ועניין, התאורה עוזרת לכם לדאוג שהרחבה לא תישאר משעממת. 

לא כל אחד מבין בגשר תאורה לאירועים, לכן שאתם משכירים גשר תאורה, תבקשו לקבל סרטון, העין לא טועה, ככה תוכלו להבין באמת אם הגשר תאורה מתאים לאירוע שלכם או לא.

אצלנו בחברת איזי סאונד, אתם מקבלים את השירות כולל איש תאורן מקצועי, איש שירכיב ויפרק את התאורה בצורה תקינה ומקצועית, וכמובן יתאים את התאורה לאירוע שלכם. התאורן שולט בגשר התאורה ויכול לשנות את מצב התאורה בשניות. תאורן מקצועי יותר חשוב מאיכות גשר התאורה, אל תחסכו בנושא זה.

 

תאורה למופעים-

כמו שכבר אמרנו תאורה משתנה מאירוע לאירוע, אנשי המקצוע שלנו ידעו להתאים את התאורה הנכונה לאירוע שלכם. תאורה למופעים היא תאורה אחרת הכוללת ציוד רחב ומקצועי יותר. כמובן שבנוסף, תאורה למופעים מושפעת מכמות האנשים במופע, בגודל האולם ובמיקום האולם, האם המופע בשטח או באולם סגור.

אצלנו בחברת איזי סאונד קיים מגוון רחב של תאורה למופעים, לפי אופי המופע נביא את הציוד המתאים. שירותינו כולל איש תאורן שידע לכוון נכון ולתפעל בצורה נכונה את התאורה לפני המופע ובעת המופע. לדוגמא ישנם מופעים שצריך להאיר על אדם אחד או על איזור מסוים בבמה, אנשי הצוות שלנו עם ניסיון רב בתחום יבצעו את העבודה בצורה מקצועית.

 

תאורה למסיבה-

תאורה למסיבה גם היא משתנה ממסיבה למסיבה. תאורה טובה משפיעה על הצלחת האירוע. תאורה לא מתאימה לאופי האירוע יכולה ליצור אווירה לא נכונה ובכך האירוע לא שלם. אז איך יודעים איזה תאורה מתאימה לאירוע שלי?

הגיוני מאוד שלא תדעו, כל אחד והתחום שלו, לכן אנחנו פה כדי להקל עליכם ולהסביר לכם את הנושא. תאורה טובה יוצרת את האווירה במסיבה, תאורה טובה תעזור לכם להוסיף עניין ברחבה ולא להשאיר אותה משעממת.

תאורה למסיבה בשטח אנחנו ניקח סוג מסוים של ציוד, ציוד יותר חזק ומקצועי וברוב המסיבות ניקח גם יותר ציוד, מאחר ומסיבה בשטח פרוסה על שטח גדול יותר. 

מסיבה באולם סגור ניקח פחות ציוד(כמובן תלוי בגודל האירוע). בשני המסיבות התאורה שלנו תהיה הכי מקצועית שיש. השירות שלנו מגיע עם תאורן האחראי על התאורה לאורך כל האירוע, מקים ומפרק את כל התאורה ואיתכם בייחד חושב מה נכון שיהיה באירוע עצמו.

בנוסף אצלנו בחברה קיים שירות של השכרת ציוד תאורה למסיבות.

 

תאורה לכנסים-

בכנסים יש חשיבות רבה לצד הטכני, כנס הוא אירוע מכובד ואין מקום לטעויות מבחינה טכנית. בחברת איזי סאונד אירגנו אירועי ענק, וכנסים עם מספר רב של משתתפים. הניסיון שלנו הוא ההצלחה שלכם. אנחנו בתחום כבר 25 שנה, מה שנותן לנו את היכולת לבצע אירוע בלי בעיות טכניות כלל. אנשי הצוות שלנו מתמחים בהגברה לאירועים ותאורה לאירועים ויעשו הכל כדי שהחיוך לא ירד לכם מהפנים באירוע ובתהליך התכנון.

תאורה לכנסים חשובה ומשתנה מכנס לכנס. אנחנו נשב איתכם ונבין מתי צריך תאורה מיוחדת יותר ומתי צריך תאורה רגילה. התאורה יכולה לגמרי לשנות את הצלחת הכנס.

 

תאורה להצגות-

תאורה להצגות דורשת מומחיות ומקצועיות לדעת איזה תאורה נכונה באיזה שלב. תאורה להצגות דורשת שליטה מלאה על התאורה כדי שיהיה אפשרות לשלוט ולשנות את התאורה לפי הצורך. בהצגות יש צורך לכוון את התאורה על שחקן מסוים או מיקום מסוים בבמה. חברת איזי סאונד מגיעה אליכם עוד לפני המופע, מקיימת איתכם חזרות למופע על מנת לספק את התאורה הנכונה ביותר למופע שלכם. חשוב לציין כי אצלנו בחברת איזי סאונד, בטיחות היא המפתח להכל. הבטיחות של אנשי המקצוע שלנו, הבטיחות של השחקנים, והבטיחות של הצופים בראש סדר העדיפויות שלנו.

 

תאורה לחתונות-  

תאורה לחתונות היא חלק גדול מהצלחת האירוע. אירוע החתונה הוא רצף של אירועים שונים הדורשים תאורות שונות. בחופה אנחנו נרצה תאורה אחת וברחבת הריקודים נרצה תאורה אחרת.

תאורה לחתונות משתנה על פי אופי החתונה. 

מיקום החתונה- תאורה לחתונת שטח-

בחתונת שטח נצטרך תאורה יותר מקצועית ואיכותית, כל אירוע בשטח דורש תאורה חזקה יותר, לא נרצה להתפשר על התאורה כי החתונה בשטח. לכן באיזי סאונד תתקבלו את הציוד הכי איכותי לחתונת השטח שלכם. תאורה לחתונת שטח כולל גם השכרת גרילנדות להאיר את שטח החתונה בצורה יפה ומקצועית. ובנוסף גשר תאורה הנשלט על ידי התאורן שלנו. התאורן יכול לשנות את צבעי גשר התאורה וליצור תאורה המתאימה לסיטואציה.

גודל החתונה-

גודל החתונה ומספר המוזמנים גם הם גורם משפיע על התאורה, אנחנו נרצה לבחור תאורה המתאימה לכמות האנשים וגודל המקום. הגיוני שאתם לא תדעו מה התאורה המתאימה לחתונה, בשביל זה אנחנו פה, רק תגידו לנו מה כמות האנשים הצפויים להגיע ואנחנו כבר נביא את התאורה המתאימה לגודל החתונה.

 

תאורה לטקסים-

כמו שציינו, תאורה לטקסים גם היא משתנה מטקס לטקס. בכל טקס נצטרך ונעדיף ציוד שונה. צרו איתנו קשר ובייחד נחשוב על התאורה המתאימה ביותר לטקס שלכם. המקצועיות וניסיון רב השנים שלנו מאפשרים לנו לחשוב ולאפיין טקס ולתת לו את הציוד הנדרש על מנת שיהיה טקס מכובד ומקצועי.

 

השכרת ציוד תאורה-

רוב סוגי האירועים בהם נביא חברת תאורה, דורשים גם תאורן, כפי שאמרנו, לתאורה יש השפעה גדולה על האירוע שלכם ומה שווה התאורה ללא תאורן? חייב איש מקצוע שידע להפעיל ולכוון את התאורה בצורה הכי מתאימה. מה גם שצריך איש מקצוע שידע להתקין ולפרק בבטחה ובמקצועיות את הציוד. אך לפעמים, יש אירועים המאפשרים לנו לפעול אחרת. חברת איזי סאונד מציעה השכרת ציוד תאורה, מגוון רחב של תאורה שלא מצריכה איש מקצוע, תאורן. יש אירועים שצריך תאורה פשוטה, לדוגמא תאורת שטח או אירוע עם מספר קטן של אנשים שרוצים קצת תאורה צבעונית. ברשותנו מגוון פתרונות לתאורה אוטומטית ללא תאורן.

 

השכרת גרילנדות-

גרילנדה בעצם היא שרשרת המורכבת ממנורות, בדרך כלל במרווח של מטר אחת מהשנייה. חברת איזי סאונד מאפשרת השכרת גרילנדות במגוון אורכים לפי הצורך.

השכרת גרילנדות מצריכות בדיקה שבמקום האירוע יש מערכת חשמל מספיק חזקה, מאחר והגרילנדות להשכרה צורכות חשמל רב. אם במקום אספקת החשמל נמוכה מידי יש אפשרות להשכיר גנרטור העונה על המתח החשמלי המתאים.

 

תאורה לאירועים בטבע-

מתכננים חתונה בטבע? או אולי מסיבת טבע? חברת איזי סאונד זה הכתובת בשבילכם- אצלנו יש מגוון רחב של תאורה לאירועים בטבע.

רק צריך לדעת את כמות האנשים וגודל מיקום האירוע וכל השאר עלינו. יש פתרונות רבים לתאורה לאירוע בשטח, החל מלהאיר את המקום עצמו ועד אורות צבעוניים לתת אווירה יותר שמחה ומעניינת. מה שתצטרכו יש אצלנו בחברת איזי סאונד.

 

מוזמנים ליצור איתנו קשר לכל שאלה ולכל אירוע שיש לכם, מבטיחים לכם שירות אמין ומקצועי.

 

צרו איתנו קשר

תאורה לכנסים

תאורה לחתונות

תאורה לאירועים בטבע 

תאורה לכנסים

תאורה לחתונות

תאורה לאירועים בטבע 

גלריית תמונות

מלאו פרטים וארגון האירוע שלכם עובר לידיים טובות

תודה שיצרת איתנו קשר

אנחנו נחזור אליך בהקדם כדי לתכנן לך ארוע בדיוק כמו שחלמת.