תאורה

תאורה למופעים

תאורת במה ושטח מהווה חלק בלתי נפרד מכל אירוע והפקה, ונותן את הגוון והתחושה שאותו אתם מנסים להעביר לקהל. אנו מוודאים שהאירוע ייראה, ולא רק יישמע, מצויין.

אנו מספקים ציוד תאורה להופעות  ואפקטים כגון- תאורה חכמה, אולטרא, פליקר וכו’. ציוד התאורה מותאם לאירוע ונעשה מראש ע”י דרישת הלקוח וסיור במקום (במידת הצורך).

אנו מביאים תאורן מקצועי שיעסוק אך ורק בתיפעול התאורה בזמן האירוע, זאת כמובן בהתאם לגודל האירוע.

היכולת להקנות ללקוחותינו שילוב של ציוד הגברה ותאורה והשכרת ציוד לאירועים חסרי כל פשרות, נותן לכם מענה מושלם לאירועים קטנים וגדולים כאחד.

הקרנה לאירועים

תחום ההקרנה מתפתח באופן בלתי פוסק – אנחנו מביאים לכם את המילה האחרונה לכל צרכי ההקרנה שלכם אנו בעלי ניסיון רחב בתחום ההקרנה: החל באירועים באור יום, הקרנה אחורית, הקרנות משולבות בו-זמנית וכלה במקרן ומסך לאירוע אינטימי LED מסכי, הקרנה ותאורה זה איזי.

תאורה כמו שרציתם​

כשמתכננים אירוע, הנראות של הבמה חשובה מאוד ולשים לב לחוויה של הקהל בכל החושים. זאת אומרת שהשילוב של התאורה באירוע יביא לכם את המראה של הוואו! שהקהל לא יישכח. הצוות שלנו עושה שימוש יצירתי, בציוד המקצועי ביותר מתוך שאיפה מתמדת לשלמות. כל אירוע חייב להיות יצירת אומנות ייחודית ועוצמתית, עם השפעה בלתי נשכחת על המשתתפים.

דילוג לתוכן