הגברה לאירועים

Amplification for events

הגברה ותאורה לאירועים – כל מה שחשוב לדעת

כחברה ותיקה בענף ההגברה ותאורה לאירועים, עשינו עד היום אלפים רבים של אירועים לכל סוגי הלקוחות. באירועים משמחים, עצובים ומה שביניהם. הניסיון הרב שצברנו במהלך השנים מאפשר לנו לתת פתרון מדויק לצרכים של כל לקוח. לדעת להתכונן מראש בצורה מיטבית, על מנת לוודא שההגברה ותאורה באירוע שלכם יהיו ברמה הכי גבוהה שיש. במאמר שלפניכם פירטנו את הדגשים הספציפיים לכל סוג אירוע. בעזרת הידע הזה תערכו מראש בהתאם לסוג האירוע אליו אתם מתכוננים.

לא צריך לקרוא את כל המאמר וניתן לדלג לחלקים שרלוונטיים עבורכם. תחזרו לכאן בהמשך על מנת להיזכר בדגשים חשובים לפני האירוע שלכם.

כמובן שאין כמו לדבר איתנו ולהתייעץ ישירות. אנחנו כאן לרשותכם בכל שאלה על מנת לתפור חליפה מדויקת למידות שלכם.

יאללה, מתחילים.

הגברה ותאורה לכנס

בדרך כלל כנסים הם אירועים שנתכונן אליהם פרק זמן ממושך מראש. נארגן את התוכן, נזמין את הדוברים, נדאג למקום מתאים ועוד.

חשוב לערב בשלבים מוקדמים את חברת ההגברה ותאורה לאירועים.

החברה שלנו יכולה לספק מעטפת טכנית מלאה לכנס. הציוד כולל מסכי לדים, במות, כיסאות וכל ציוד טכני אחר שתצטרכו כשאתם מפיקים כנס.

חשוב לדבר מראש עם חברת ההגברה ותאורה. ישנם אילוצים טכניים שיכולים לשנות את אופי או מיקום האירוע. ככל שתגלו את זה יותר מוקדם תוכלו לבוא שקטים יותר לאירוע שלכם.

נראות ואסטתיקה באירוע

בכנסים אנחנו נשים דגש משמעותי על נראות הציוד והצוות, זאת כדי לשמור על אסתטיקה גבוהה של האירוע.

אנשי הצוות מגיעים מראש על מנת להיערך עם הציוד ולוודא שהכל עובד ומסודר הרבה לפני שהקהל מגיע.

אנחנו ננסה להשתמש ככל שניתן בציוד אלחוטי על מנת שנמנע מכבלים שבאי הכנס יצטרכו לעבור מעליהם.

להכין לו"ז מסודר מראש

לנו כחברת ההגברה ותאורה בכנס חשוב לדעת מראש מה הולך להיות באירוע. תכינו מראש ליין-אפ מפורט לאירוע. הליין-אפ הוא מסמך שמכיל את כל התוכן שהולך להיות באירוע. פירוט דקה אחר דקה מה צריך להכין עבור כל חלק. המסמך יכיל מה הדרישות הטכניות עבור ההגברה, תאורה הקרנות או צרכים טכניים.

לדוגמא יכול להיות שדובר יצטרך מצגת ומיקרופון אלחוטי וגם פודיום לנאום ממנו. הדובר הבא יצטרך ציוד אחר. על מנת שהמעבר בין החלקים יהיה חלק, חשוב שהצוות יקבל את הליין אפ. תעשו "חזרה גנראלית" על מנת לוודא שהדברים ברורים ושאין שינויים ברגע האחרון בלו"ז.

הקמות

כאשר מזמינים את חברת ההגברה ותאורה לכנס צריך שימו לב לשעות האירוע מראש. קחו בחשבון את זמן ההקמה ותתאמו זאת מראש עם האולם. במקרים רבים צריך ימי הקמות לפני יום תחילת האירוע, בייחוד אם האירוע מתחיל בשעות הבוקר.

בכל שאלה תפנו אלינו ותספרו לנו על האירוע שלכם. נשמח לתת לכם הכוונה מקצועית כדי לוודא שהאירוע שלכם יהיה הצלחה.

הגברה ותאורה לטקס

בין אם מדובר בטקס לציון יום אבל או שמח, אין ספק כי הושקעו הכנות רבות לקראת האירוע.

טקסים רבים יכילו קטעי שירה, דיבור, הקרנות, מופע מוסיקלי ועוד. חברת ההגברה ותאורה לטקס צריכים לדעת מראש מה הולך להיות בטקס. כדי להביא את הציוד הרלוונטי. צריך גם להכיר את הלו"ז של האירוע דקה אחר דקה, כדי לדעת מה הקטעים ואיך עוברים ביניהם. לכן חשוב להכין מסמך שנקרא ליין-אפ לאירוע. הליין-אפ יכיל את כל הקטעים באירוע דקה אחר דקה עם פירוט מה הדרישות מההגברה , תאורה, הקרנות ותיאומים טכניים .

לדוגמא : קטעי מוסיקלי , צריך הגברה לגיטרה, קלידים וזמר. התאורה צריכה להיות רגועה בגוון כחול, ההקרנה היא של סרט עם דגל ישראל ומבחינה טכנית צריך לוודא שיהיה 2 כיסאות על הבמה. רמת פירוט כזאת תאפשר לנו לוודא שאין הפתעות באירוע והכל מתנהל בצורה רגועה ומקצועית .

דגש נוסף לגבי הגברה ותאורה לטקס, הוא שחשוב לדעת מי מופיע באירוע, ומה הרמה המקצועית שלהם. אם מדובר באנשי מקצוע הם יכירו את ה"שפה" הטכנית, ויידעו מה לבקש מחברת ההגברה ותאורה. אם לעומת זאת מדובר על מופיעים ללא ניסיון, חשוב לעשות איתם הכנה מראש. ביצוע חזרות, תעזור לוודא שהם יודעים מה הם צריכים לעשות ומתי.

כמו בכל דבר המפתח להגברה ותאורה מוצלחת לטקס, זה תיכנון מראש ועבודה עם אנשי מקצוע שמכירים את העבודה.

הגברה ותאורה למופע מוזיקלי

הגברה ותאורה למופע מוזיקלי מצריך יכולות מקצועיות גבוהות וציוד ברמה גבוהה. כדי שנוכל לעשות הגברה איכותית למוזיקה ולהעביר את החוויה המיטבית לקהל.

המורכבות בהגברת מופע מוזיקלי, היא שישנם כלים שונים שצריך להגביר ולכל אחד מהם יש מיקרופונים ספציפיים. צריך לדעת למקם את המיקרופון בצורה מתאימה לכלי, לעשות תיקונים קטנים לתדרים על מנת לתת את הסאונד הכי טוב למוניטורים של הנגנים וכן לקהל .

חברת הגברה מקצועית צריכה לדעת איזה כלים יהיו באירוע. כמה אנשים יהיו בקהל ואם יש דרישות מיוחדות מצד הנגנים. החברה תדאג להביא את הציוד המתאים. אנשי הסאונד והתאורה ידאגו לאפשר למופע להישמע מעולה לכל האורחים בקהל. לכן חשוב להכיר מראש את האולם, גודל הקהל ואופי השטח על מנת להביא את ציוד ההגברה המתאים ביותר לתנאי השטח ולגודל הקהל.

חוץ מהסאונד, החלק הוויזואלי במופע לא פחות חשוב. זה מה שמכניס את האווירה ואת האסתטיקה לאירוע. כאשר מדובר במופע מוזיקה, חשוב להתאים את אופי התאורה לאירוע. במקרים רבים אף נביא גופי תאורה מיוחדים שנותנים אפקט של וואו לאירוע.

הגברה ותאורה לדיג'יי DJ

DJ  טוב יכול להקפיץ את הרחבה לכל הלילה, אבל בלי הגברה ותאורה טובה הקהל לא רק שלא ייהנה אלא יכול ממש לסבול. סאונד חזק מידי ותאורה שלא מתחשבת בקהל יכולה ליצור רחבת ריקודים ממש מבאסת.

באירוע הגברה לDJ   חשוב לשים דגש על הרמקולים לקהל, ולוודא שיש סאבוופרים שמתאימים לאופי המקום. הבאסים צריכים להקפיץ את הקהל, בלי ליצור תחושת אי נוחות שיכולה להגרם מבסים חזקים או לא מכוילים.

בנוסף חשוב לבוא מראש ולכוון את המערכת למקום. כל מערכת הגברה מתנהגת באופן שונה, בהתאם לאקוסטיקה של האולם או השטח, לכן חשוב לכייל את המערכת הן לאופי המוזיקה שתושמע והן למקום .

הגברה ותאורה לאירועים גדולים

הגברה ותאורה לאירועים גדולים דורשים אחריות רבה. באירועים גדולים ישנו ריבוי של שירותים שנדרשים לאירוע, חוץ מההגברה ותאורה. שירותים כמו מסכי לדים, הקרנות, במות, כסאות, גנרטורים שירותים ניידים ועוד ועוד.

חברת איזי סאונד מציעה את מכלול השירותים האלה, תחת קורת גג אחת. אתם תדברו עם גורם אחד שמתאם את כל השירותים השונים,  אנחנו דואגים שיהיה לכם שקט נפשי באירוע.

בטיחות

ישנם דגשים רבים בפן הבטיחותי באירוע רב משתתפים. במקרים בהם יידרש הוצאת תיק רישוי, תקבלו רשימה של דרישות על מנת לקיים את האירוע. הדרישות יכללו דברים כמו מיקרופון פורץ שיאפשר לגורמי הביטחון וחירום להשתלט במקרה הצורך על מערכת ההגברה על מנת לכרוז לקהל. בנוסף תדרשו לספק מערכת חשמל גיבוי לאירוע שבדרך כלל מסופק על ידי גנרטור. ישנם דגשי בטיחות רבים נוספים. חשוב לעבוד עם אנשי מקצוע על מנת לוודא שאתם מתכוננים כמו שצריך ושכל באי האירוע יחזרו לביתם בשלום.

כחברת הגברה ותאורה שמתמחה באירועים גדולים, יש לנו ניסיון רב באירועים מסוג זה. אנחנו נערכים בצורה מיוחדת לאירועים גדולים ודואגים לקיבוע של הציוד, אבטחתו וכן מחזיקים בפוליסת ביטוח כנדרש.

תשימו לב לשעות האירוע ולתת זמן מספק להתכונן מראש. בהגברה ותאורה לאירועים גדולים יכול להיות שיידרשו מספר ימי הקמות קודם לאירוע. שימו לב גם לסדר ההקמות על מנת לא לבזבז זמן יקר. לדוגמא תמיד ייבנו הקונסטרוקציות לפני שנוכל להקים את ההגברה ותאורה באירוע.

הגברה ותאורה לבתי ספר

הילדים מתכוננים לאירוע כבר חודשים רבים, כל ההורים מגיעים מלאי התרגשות. בסופו של דבר מערכת ההגברה של בית הספר לא עובדת. כל המופע יורד לטמיון. לא חבל? אפשר אחרת – חברת הגברה ותאורה מקצועית לאירועי בית ספר, זה לא פריווילגיה שאפשר לוותר עליה. צריך להחזיק את הציוד המתאים וגם לדעת להפעיל אותו בצורה נכונה. אנשי מקצוע שמתמחים בהגברה ותאורה לבתי ספר יידעו לספק לכם את הציוד והידע. ויידאגו שהאירוע יעבור בצורה מוצלחת וההורים רק יבואו להגיד לכם כל הכבוד.

חברת הגברה ותאורה תדאג להביא לכם את הציוד ואת אנשי המקצוע. אבל זה לא מספיק. חשוב לוודא שאתם עובדים עם חברה שיש לה הרבה ניסיון בעבודה עם בתי ספר ועם ילדים, וכן מחזיקה כיסוי ביטוחי כנדרש.

חברת הגברה איכותית וסבלנית 🙂

העבודה עם ילדים מצריכה סבלנות רבה ולצערנו חברות ללא ניסיון יכולות למצוא את עצמן בלחץ שלפעמים יוצא כנגד הילדים ויוצרים אווירה לא נעימה שמקלקלת עבור הילדים והמורים את הכיף שבלהעלות מופע שהושקע בו כה רבות, לכן חשוב לשאול את אנשי ההגברה ותאורה אם יש להם ניסיון עם בתי ספר ואף לבקש המלצות לבתי ספר אחרים כדי שתוכלו לשמוע מהם איך זה באמת עבר בשטח.

להכין לו"ז מסודר מראש

מעבר לזה חשוב לוודא שמכינים ליין-אפ מסודר לאירוע. המסמך יכיל את כל האירוע דקה אחר דקה וכולל פירוט של כל המרכיבים הטכניים באירוע. הליין אפ יבטיח שהצוות הטכני במקום יידע בדיוק למה לצפות ומה קורה בכל שלבי המופע.

תוודאו שהשעות מתואמות עם הצוות הטכני. צריך מספיק זמן להיערכות מראש כולל חזרות. בזמן ההקמות צריך לאפשר לצוות הטכני להכין את הציוד ללא נוכחות של הילדים מסביב. מדובר בציוד כבד וכבלים שפרוסים ואנחנו רוצים לדאוג קודם כל לבטיחות הילדים.

בטיחות לפני הכל

צוות הגברה ותאורה מקצועי יוודא גם שימוש בציוד הרמה וקיבוע מתאים. נוודא שהאירוע והבמה בטיחותיים לילדים ושהם אינם חשופים לסכנות של נפילת ציוד, חשמל וכיוצ"ב.

במיוחד בהגברה ותאורה לבתי ספר חשוב לא להתפשר על חברה לא מקצועית ומנוסה. אל תסתכלו רק על המחיר הנמוך. חשוב לוודא שלצוות יש את הציוד המתאים, הניסיון הנדרש, הביטוח וההמלצות כדי לוודא שהאירוע שלכם יעבור בשלום .

הגברה ותאורה למסיבת סוף שנה

למדנו שנה שלמה והגיע הזמן להיפרד ולשלוח את הילדים לחופש הגדול. אירועי סוף שנה מהווים את השיא של השנה והילדים והמורים מתכוננים ומצפים לרגע הזה במשך חודשים ארוכים.

אני ממליץ לקרוא את הקטע על הגברה ותאורה לבתי ספר למעלה. ננסה לתת כמה דגשים ספציפיים להגברה ותאורה למסיבות סוף שנה.

להתכונן מראש

ראשית, חשוב להבין שמדובר על תקופה של עומס משמעותי בקרב חברות הגברה. ישנם אלפי בתי ספר עם מסיבות סיום באותם תאריכים. יש ביקוש משמעותי לשירותי הגברה ותאורה בתקופות אלו. המשמעות היא שאם תפנו ברגע האחרון הסיכוי שהתאריכים שתרצו לקיים את האירוע פנויים פוחת. לכן חשוב לפנות מראש. תפנו כבר בתחילת שנה עם תאריך אל חברת ההגברה ותאורה. כך תוודאו שיהיה לכם את הצוותים הטובים ביותר משוריינים לאירוע.

בתי ספר שמעלים הפקות סוף שנה הכוללות הצגה ומופעים מורכבים יותר ייתכן וצריכים לסגור יותר מיום עבודה אחד וזאת עבור חזרות והקמה.

הגברה ותאורה לחתונה בשטח

מזל טוב ! החלטתם להתחתן ולעשות את החתונה בשטח. חתונות כאלו הם מהיפות והמיוחדות ביותר אך דורשות מאמץ לוגיסטי מיוחד ונדרשת הכנה ותיכנון קפדני מראש על מנת לוודא שהיום השמח שלכם יעבור בצורה חלקה וללא הפתעות.

גישה למקום

ראשית חשוב לשים לב למקום האירוע, לרוב בחתונות שטח יש אתגרים שונים למקום כגון גישה, חשמל, שירותים ועוד. חשוב לוודא שיש גישה נוחה עד למקום האירוע עם משאית על מנת שיהיה אפשר להביא את כל הציוד הגברה ותאורה וכן הציוד הלוגיסטי הנוסף כמו כסאות, שולחנות ועוד.

חשמל לחתונה בשטח

במקומות ללא תשתית חשמל במקום יש צורך להביא גנרטור ראשי וכן גנרטור גיבוי למקרה של תקלה בראשי. גם כאשר יש תשתית חשמל יש לשקול להביא גנרטור גיבוי כי במקומות מבודדים החשמל פעמים רבות אינו יציב ואירוע בחוץ דורש כמות חשמל גדולה לתאורה, למטבח ועוד.

איזי סאונד מתמחה בהפקה טכנית לאירועים ויכולה לספק את כל הצרכים לאירוע בחוץ. חשוב להיעזר באיש מקצוע על מנת להבין את דרישות החשמל באירוע ולבצע פריסת חשמל נכונה ותקנית.

תאורה לחתונה בשטח

לאחר שדאגתם לחשמל יש לוודא מה צרכי התאורה במקום. רצוי אף לבוא למקום בשעות הרלוונטיות שבו האירוע מתקיים כדי להבין את מצב התאורה בשטח. האם נדרש תאורה לדרכי הגישה ?  האם צריך חשמל לשולחנות האוכל , לאזור התפעול ועוד. בתאורה לחתונה בשטח חשוב לוודא תאורה מיטבית לבאי האירוע על מנת לשמור על בטיחותם והנאתם באירוע. מעבר לתאורת שטיפה שמטרתה לספק תאורה מספקת לבטיחות והתמצאות יש לחשוב גם על תאורה עיצובית. תאורה עיצובית בשטח תאיר אלמנטים טבעיים בשטח בצבעים שונים, ויכולה ליצור את האווירה המיוחדת שקיוויתם לה.

ברחבת הריקודים תרצו שיהיה תאורה שתתן את האווירה המקפיצה ושמחה. אפשר להוסיף אפקטים כמו עשן לייזר ועוד.

הגברה לחתונה בשטח

כשאתם בוחנים את השטח חשוב לתת את הדעת לפריסת ההגברה. פעמים רבות החופה, הריקודים ורחבת האוכל יהיו במקומות שונים ויש צורך לספק הגברה עבור כל מתחם בנפרד. יש לתת על כך את הדעת מראש על מנת לוודא שכולם שומעים בעוצמה הנכונה .

הגברה ותאורה לחתונה

מזל טוב !  עשיתם את ההחלטה ובחרתם להתחתן. יש לכם אלף כאבי ראש לארגן את האירוע שלכם. אל תתנו להגברה ותאורה להיות אחת מהם.

ההגברה ותאורה חשובים מאוד כדי לוודא שהאורחים שמגיעים לאירוע שלכם ייהנו מהאירוע.ויחוו אותו בדיוק כמו שאתם רוצים.

תחשבו מה יהיה בחתונה

מבחינת הגברה, חשוב להחליט איזה סוג מוזיקה אתם רוצים באירוע שלכם . אם אתם מזמינים DJ ההגברה עבורו תהיה שונה מהגברה ללהקה. יש זוגות שבוחרים לעשות ניגונים ומוזיקה תחת החופה, מה שדורש מערכת ייעודית לחופה.

אחד הדברים המעצבנים ביותר זה כאשר רחבת האוכל והריקודים צמודים, הרעש מהרחבה יכול להרוס לאורחים את הישיבה בשולחנות. חברת הגברה מקצועית תוכל לספק מערכת שתמזער את הרעש במקומות לא רצויים .

תאורה לחתונה

תאורה בחתונות יכול לשנות את כל האווירה באירוע.תחשבו מראש איזה סגנון הייתם רוצים והאם יש לכם בקשות מיוחדות.

הגברה ותאורה למחול

הגברה ותאורה למופע מחול זה עבודה שהיא לא פחות אומנותית מהאמנים שעולים לבמה. משחקי הצבע והתפאורה משנים את כל האווירה עבור הקהל ויוצרים את החלקים השונים במופע.

חברת הגברה מקצועית תוכל לבנות יחד איתכם את מפרט התאורה עבור המופע שלכם. ותבצע אותו בצורה מדויקת כדי שתקבלו את התוצאה הרצויה עבורכם.

ישנם אלמנטים מיוחדים של תאורה שניתן לעשות בהם שימוש שמתאימים למופעי מחול. חברה גדולה ומקצועית תחזיק מגוון ציודים שמתאימים לסיטואציות שונות.

מה שחשוב לשים לב אליו זה שאיש התאורה עובד עם פיקוד דיגיטלי מתקדם. הפיקוד הזה מחובר למחשב ובעזרתו ניתן ממש לתכנת את כל המופע מראש. כך שכל הקיואים יהיו מוכנים ויהיה ניתן לעבור בין סצנות בלחיצת כפתור. בזמן המופע התאורן לא אמור להתעסק בכיווני תאורה אלא בהפעלה של תוכניות שהוגדרו ונוסו מראש.

הגברה ותאורה לאמנים

הייתם פעם בהופעה שהאמן עלה לבמה וניסה לשיר אבל המיקרופון לא היה דלוק ? לא נעים .

אמנים מקצועיים מבינים שחברת ההגברה ותאורה היא חלק לא פחות חשוב מהצוות מאשר כל אחד מהמוזיקאים שמופיע על הבמה. היכולת של הצוות להבין את הדרישות הטכניות של האמנים, ולספק להם את התיקונים והשינויים שהם צריכים כדי שיוכלו להופיע בצורה מיטבית.

במופע של מוזיקה העבודה של הסאונדמן האמון על ההגברה לאירוע מתחלקת ל2. במקרים מסוימים יש 2 אנשי מקצוע. תפקיד אחד זה לדאוג למה שהקהל שומע. מה שנקרא בשפה המקצועית FOH  (front of house  ).

תפקיד שני זה לדאוג למה שהאמנים שומעים על הבמה מהמוניטורים שלהם. המוניטור שעל הבמה יכול להיות רמקול שמופנה לכיוון האמן או אוזנייה שבו הוא מקבל את הסאונד הספציפי שהם רוצים.

המתופף לא בהכרח רוצה לשמוע את החלילים אבל יהיה לו חשוב לשמוע את הבס ואת השירה. ולכן תפקיד הסאונדמן באירוע לוודא שכל אנשי הצוות מקבלים בדיוק את מה שהם צריכים לקבל .

לתאורה יש חשיבות מכרעת בהרגשה של הקהל באירוע , וחשוב להביא ציוד שמתאים למופע הרלוונטי.

הגברה ותאורה לכנס ממשלתי

טכסים או כנסים ממשלתיים מצריכים עבודה עם ספק רשום של הגוף הרלוונטי ובמקרים מסוימים יש חובה למכרז. חברות הגברה ותאורה כמו איזי סאונד שעובדים באופן קבוע עם משרדי ממשלה יחזיקו בביטוח הנדרש, וכן עם האישורים הבטיחותיים הנדרשים כגון הסמכת עבודה בגובה, אישורי מתקנים וכיוצ"ב.

במיוחד באירועים ממלכתיים חשוב לעבוד עם חברת הגברה ותאורה שמבינה את החשיבות של אסתטיקה ותקתוק באירוע. האירוע צריך להראות נקי ומסודר ולזרום בצורה טובה.

הגברה ותאורה ליום העצמאות

תשריינו הרבה זמן מראש

אם יש תאריך בשנה שבו כל חברות ההגברה בארץ עובדות במלוא המרץ, זה יהיה יום העצמאות. כל יישוב, עיר גופים רבים מעלים מופעים ואירועים. יש ביקוש עצום לעבודה בימים אלו. נדרשת חברה גדולה ומקצועית כדי לספק פתרון ברמה גבוהה עבור יום העצמאות .

בגלל התקופה העמוסה רצוי לשריין את חברת ההגברה ותאורה הרבה מראש. גופים רבים מייד בתום יום העצמאות כבר מזמינים את החברה לשנה הבאה.

אירוע המוני

מטבע הדברים אירועי יום העצמאות הם לרוב אירועים המוניים על כל המשתמע מכך. יש צורך לדאוג למספר היבטים חשובים: חשמל גיבוי בנוסף לחשמל ראשי. מיקרופון פורץ לטובת כוחות הביטחון באירוע ביטחוני או רפואי. מחסומים וגדרות כדי למנוע מהקהל להגיע לאזורים מסוכנים. ניתוב תנועת הולכי הרגל בצורה בטיחותית ועוד.

חברת איזי סאונד מספקת פתרונות של הפקה טכנית לאירועים. אנחנו יודעים לתכלל עבורכם את כל הספקים האלה תחת קורת גג אחת. לכם יהיה כתובת אחת ויחידה באירוע.

באירועי יום העצמאות בדרך כלל יתבצעו מספר ימי הכנה מראש כאשר יהיה יום הקמות, יום חזרות ויום ההופעה.

הקרנות ומסכי לדים ביום העצמאות

הקרנות ומסכי לדים לאירוע יום העצמאות הם חלק חשוב מהמופע. תחשבו מה יהיו הקטעים השונים במופע ומה יהיו המעברים ביניהם. תעבדו עם חברה שתדע לתכנן את פריסת המסכים בצורה מיטבית לאירוע. באירוע יום העצמאות יהיה גם צילום של האירוע במעגל סגור ושידור על המסכים. צריך ציוד מתאים לטובת ניתוב בין המסכים השונים והתוכן השונה שחשוב לכם להקרין.

הגברה ותאורה ליום הזיכרון

בגלל הצמידות של יום הזיכרון ליום העצמאות ועומס האירועים בתקופה הזאת חשוב לשים לב להתארגנות לוגיסטית מראש ולהזמין חברת הגברה מקצועית שתדע לתת מענה ראוי.

אירוע יום הזיכרון יכיל לרוב קטעי מוזיקה, קטעי הקראה ובמקרים מסוימים הצגות וכיוצ"ב.

תחשבו מראש מה אופי האירוע אמור להיות ותבקשו את הציוד הנכון מחברת ההגברה ותאורה. אם מדובר בהצגה לדוגמא השחקנים יצטרכו מיקרופון אלחוטי מסוג דש או מדונה. אירוע מוזיקלי יצריך הגברה לכלים ומיקרופונים מיוחדים עבורם. חברת ההגברה תדע לספק את הפתרונות האלו אם תתנו להם את תכולת האירוע ואת סדר המופעים .

הגברה ותאורה לפורים

משנכנס אדר מרבים בשמחה, וגם בהרבה אירועים שמצריכים הגברה ותאורה לאירועים השונים.

בגלל אופי החג חשוב לוודא שהקהל באירוע, שלרוב שותה אלכוהול בכמויות גבוהות, אינו מתקרב לציוד ההגברה ותאורה. היו מקרים שבהם מישהו שפך כוס בירה או וודקה על הפיקוד. האירוע הופסק והמזמין חויב לשלם על הנזקים, לא נעים ומיותר. כדאי לחשוב על יצירת חציצה בין הקהל לציוד החשמלי לבטיחותם ולשמירה על הציוד.

מדובר בתקופה עמוסה אז תזמינו את חברת ההגברה ותאורה לאירוע מראש. לא תרצו לגלות שמי שאתם רוצים לעבוד אתו כבר לא פנוי באותו תאריך.

הגברה ותאורה לקיץ

הקיץ הישראלי מספק לנו שלל אפשרויות לעשות עבודה בחוץ. בגלל האקלים הים תיכוני, בשיא הקיץ (חודשים יולי – אוגוסט)  אין חשש מירידת גשם ולכן אפשר בדרך כלל לתכנן אירוע בחוץ. שימו לב לחום בחוץ. בגלל ריבוי עומסי החום והשרבים שמגיעים בצורה תכופה יותר בשנים האחרונות. תחשבו מראש על פתרונות הצללה וקירוי על ידי אספקת מאווררים או מזגנים ניידים וכן הרבה מים לטובת באי האירוע.

חברת איזי סאונד יכולה לתת לכם פתרון מלא ומקיף לכל הצרכים השונים שלכם באירוע כזה. צרו איתנו קשר ונשמח לסייע.

הגברה ותאורה בחוץ בחורף

תיכנון אירוע בחוץ בחודשי החורף יכול להיות שינוי מרענן מהשהייה בתוך חללים סגורים. תקחו בחשבון שציוד הגברה, תאורה והקרנות לאירועים הוא ציוד חשמלי רגיש שיכול להינזק ממים . תערכו לכך מראש על ידי כיסויים מתאימים לציוד והתחשבות בתחזית מזג האויר.

תחשבו על נוחות הקהל באירוע. אם יהיה מאוד קר בחוץ הקהל לא יוכל להנות מהמופע. תערכו עם פתרונות חימום או אפשרויות אחרות לטובת העניין הזה .

הגברה ותאורה למסיבת רחוב

מתכננים אירוע רחוב? איזה כיף . כדי שהאירוע יהיה הצלחה צריך להיערך לוגיסטית בצורה נכונה במיוחד בהיבטים של תאורה, הגברה וציוד מתאים אחר לטובת האירוע.

מבחינת תאורה ברוב המקרים תאורת הרחוב הרגילה לא תספיק. ייתכן ויש צורך בתוספת תאורה למתחמים, לבמות ולשטיפה כדי שבאי האירוע יוכלו להנות בצורה בטיחותית.

באמצעות התאורה גם ניצור את האוירה המתאימה של האירוע על ידי צביעת הרחוב והגדרת אזורים מיוחדים באמצעות התאורה.

הגברה ותאורה להפקה

הכנה מראש

כשאתם מתכוננים להפקה גדולה תעבדו עם חברת הגברה ותאורה לאירועים שמכירה היטב את אופי העבודה. בעלת הניסיון הדרוש להתמודד עם כל הפתעה או דרישה לא סטנדרטית .

כמפיקים רוב העבודה שלכם קורית הרבה לפני האירוע. השאיפה היא להגיע לאירוע כאשר הכל מתואם ומאורגן מראש ושהאירוע יזרום מעצמו. כדי לעבוד ביעילות עם ספקי הציוד לאירוע חשוב להיערך עם כל הפרטים הטכניים מראש. כך תעבדו בצורה מיטבית ותימנעו מהפתעות.

דרכי גישה

חשוב לוודא את דרכי הגישה למקום. האם אפשר להגיע ללא מדרגות עד הבמה \ מקום האירוע? האם הגישה היא בעייתית? לדוגמא: מעבר על חצץ או שטח שלא קל לעבור אותו עם קייסים של ציוד.

כל קושי בהגעה למקום מתורגם לשעות עבודה רבות נוספות. יש צורך להערך מראש על ידי הבאת סבלים או לקיחת זמן מספק לטובת ההובלה.

תשאלו איזה תשתיות יש במקום האירוע. מה הספק החשמל ובאיזה סוג חיבור. האם יש מערכת הגברה במקום או שצריך להביא, מה צרכי התאורה ועוד .

ליין אפ ולו"ז

תכינו ליין -אפ מלא של האירוע, והכינו ממנו מספר עותקים כדי לחלק לכל  אנשי הצוות בהגעה. כך הם יידעו את לו"ז האירוע באופן מלא והסנכרון ביניהם יאפשר לאירוע לזרום.

שעות האירוע ותכנון הלו"ז צריכות להיות בתיאום עם כל הספקים השונים כדי לוודא שלכולם ידעו מתי הם מתחילים להקים את הציוד ומתי המופע מתחיל. לא פחות חשוב מתי מסתיים האירוע ועד מתי צריך שהאירוע יהיה מקופל. חברה כמו איזי סאונד תוכל לספק פתרון של הפקה טכנית. מה שזה אומר זה שאנחנו סוגרים את כל המעטפת הטכנית לאירוע ואתם מתנהלים רק מול גורם אחד. מפיקים אוהבים מאוד את השירות הזה. זה מוריד להם עומס גדול מאוד ומוודא שאין בעיות סנכרון בין הספקים.

הגברה ותאורה לאירוע ארוך

חושבים לארגן אירוע שהולך להמשך תקופה ארוכה ?  לדוגמא מערכת הגברה במשך חודשי הקיץ .

באירוע ארוך כדאי לסגור מספיק זמן מראש את הציוד ולשריין אותו כדי שלא תתקעו בלי ציוד בזמן שאתם זקוקים לו.

הגברה ותאורה לאירועי ילדים

הגברה ותאורה בסוכות

ושמחת בחגך !  איזה כיף לעשות אירוע בסוכה גדולה או שמחת בית השואבה. כדי לוודא שהאירוע עובר בשלום כדי לשים לב שבמקרים רבים אנו חווים גשמים במהלך החג. חשוב לשים לב לתחזית מזג האויר ולהכין תוכנית גיבוי למקרה של גשם. מערכת הגברה ותאורה הן רגישות למים ולכן אם יש חשש לגשם לא תוכלו לקיים את האירוע בסוכה.

בגלל עומס האירועים בחג הסוכות, כדי לסגור עם חברת ההגברה ותאורה מראש את התאריך.

אם עושים אירוע בסוכה בחוץ צריך לוודא שתשתית החשמל קיימת וניתן לספק באמצעותה את כל הצרכים של האירוע.

הגברה ותאורה לחברה עסקית

באירוע עסקי חשוב לוודא שעובדים עם ספק הגברה ותאורה שיודע לשמור על רמה מקצועית ללא פשרות. על אסתטיקה באירוע, כדי שהאירוע שלכם יקרין יוקרה ומקצועיות. חברת איזי סאונד מתמחה באירועים עסקיים, הצוות מתורגל בעבודה שקטה ואיכותית כדי לספק פתרון מיטבי לכל דרישה.

במיוחד באירוע עסקי יש חשיבות להפקה טכנית איכותית. פנו אלינו כדי לקבל את הכל תחת קורת גג אחת – הגברה, תאורה, במות, מסכים, מסכי לד, כיסאות, שולחנות ועוד ועוד. תנו לנו להוריד ממכם את כל הכאב ראש, ולוודא שהאירוע מתבצע בצורה מקצועית ללא תקלות .

תפנו אלינו על מנת להתייעץ ולבחון איזה פתרון הכי מתאים לאירוע שלכם.

הגברה ותאורה להכנסת ספר תורה

בהכנסת ספר תורה נתחיל לרוב בתהלוכה שתלווה במוזיקה וריקודים את ספר התורה לתוך בית הכנסת. נתקין מערכת הגברה על רכב. חברת הגברה כמו איזי סאונד יכולה לספק את השירות הזה. נקשור מערכת הגברה לרכב או על גב משאית. אפשר אף להגביר להקה שלמה במהלך התהלוכה.

הגברה ותאורה לפסטיבל

כשאתם באים לתכנן פסטיבל יש חשיבות רבה לתיכנון לוגיסטי נכון.

הגברה ותאורה לפסטיבל, בדומה לכל אירוע המוני, מצריך חשיבה על מכלול ההיבטים באירוע. כולל בטיחות, איכות וזרימה טובה של האירוע.

תתכנו מראש מה יהיה באירוע. תעזרו בחברה כמו איזי סאונד על מנת להיערך נכון מבחינת צרכים טכניים באירוע. אנשי המקצוע שלנו יישאלו אתכם את השאלות הנכונות, ויעבדו יחד איתכם כדי להבטיח שהאירוע יעבור בשלום.

לסיכום

אם הגעתם עד כאן סימן שיש לכם ארגז כלים רחב מאוד לבצע אירוע מוצלח מכל סוג. תפנו אלינו ונשמח לשתף אתכם מהניסיון שלנו כדי לוודא שהאירוע הבא שלכם יהיה הצלחה גדולה !

 

צרו איתנו קשר

הגברה לטקס חלוקת תעודות

הגברה לכנס בכל התנאים

הגברה למסיבת סוף שנה

הגברה לתערוכה

חברת הגברה בירושלים

חברת הגברה ותאורה בדרום

הגברה לטקס חלוקת תעודות

הגברה לכנס בכל התנאים

הגברה למסיבת סוף שנה

הגברה לתערוכה

חברת הגברה בירושלים

חברת הגברה ותאורה בדרום

חברת הגברה במעלה אדומים

חברת הגברה ותאורה במודיעין

השכרת ציוד הגברה

חברת הגברה ותאורה נשים בלבד

חברת הגברה ותאורה במרכז

הגברה לחתונות

גלריית תמונות

מלאו פרטים וארגון האירוע שלכם עובר לידיים טובות

תודה שיצרת איתנו קשר

אנחנו נחזור אליך בהקדם כדי לתכנן לך ארוע בדיוק כמו שחלמת.