הגברה ותאורה

מחיר האירוע יכול להיות מושפע מהמון פרמטרים. כשבאים לתמחר את ההגברה ותאורה לאירוע לוקחים בחשבון את מכלול המרכיבים.

לכן השאלות החשובות שנצטרך לקבל עליהם מענה הם:

  1. איפה האירוע מתקיים? קודם כל המיקום הגיאוגרפי, אם האירוע יהיה במקום מבודד מרוחק תהיה תוספת על עלות הנסיעה והזמן להגיע למקום.
  2. מקום האירוע בשטח: האם האירוע מתקיים בפנים או בחוץ, האם ניתן להגיע עד המקום בצורה נוחה עם רכב? ציוד ההגברה ותאורה הוא כבד מאוד ואם יש צורך לשנע אותו על פני אזור "לא ידידותי" כגון חצץ או מרחק גדול יש צורך לקחת את זה בחשבון הן מבחינת זמן הפריקה והעמסה והן מבחינת כמות העבודה של הצוות במקום.
  3. כמות הקהל באירוע? גודל הקהל ישפיע על סוג הציוד שצריך להביא ועל המורכבות והזמן שייקח להרכיב ולהפעיל אותו. אירוע קטן של עד 300 איש יהיה אפשר להביא רמקולים קטנים על סטנד . אירועים גדולים יותר יצריכו ציוד הגברה מתקדם יותר כגון מערכת ליין אראי. אם הקהל נמצא במקום מרוחק מהבמה יש לקחת זאת בחשבון ולהביא מערכת הגברה שיודעת "לזרוק" את גלי הקול למרחק.
  4. מתי? האירוע מתקיים באור יום או בלילה ? גם אם אין לכם דרישות תאורה מיוחדות, אירוע שמתקיים בלילה יצריך תאורה לבמה ולשטח האירוע.
  5. מה אורך האירוע ומתי צריך להיות מוכנים? אירוע מוצלח מתחיל בתיכנון מדוקדק.אנו צריכים לקחת בחשבון מתי האירוע מתחיל ("פתיחת דלתות") ומתי עושים "באלאנס" או חזרה לפני האירוע. אנחנו נתחיל להערך מראש על מנת להעמיס את הרכב לאירוע יש צורך בזמן העמסה במחסן, נסיעה עד מקום האירוע פירוק הרכב והקמת הציוד. כל זה לוקח זמן לכן חשוב לנו להבין בדיוק את שעות האירוע על מנת שנוכל לתכנן זמן הגעה מדוייק מראש. לאחר האירוע הצוות יצטרך לפרק את הציוד, להעמיס לרכב ולחזור למחסן ולפרוק במחסן. במידה והאירוע יהיה ארוך או שנדרש זמן המתנה ממושך ייתכן והדבר יוסיף למחיר היות ויום העבודה של הצוות במקום מתארך .
  1. מה הדרישות הטכניות שלכם: איזה ציוד צריך? מה מפרט ההגברה, תאורה והקרנה הנדרש לאירוע. אנו מחזיקים מגוון רחב של ציוד על מנת לתת מענה לכל דרישה אך בהתאם לעלות הציוד או מורכבות ההפעלה ייתכן שוני גדול במחיר שתקבלו. חשוב להכין רשימה מפורטת ככל הניתן של הציוד שצריך ולחשוב על כל האלמנטים הדרושים מראש על מנת למנוע חוסרים בזמן האירוע.
  2. האם יש חשמל מספיק ופריסת חשמל טובה במקום ? ציוד הגברה ותאורה צורך חשמל רב, ויש צורך בחיבור חשמל יציב שלא יגרום נזק לציוד ויהרוס את האירוע. לאחר שנחליט יחד על מפרט האירוע נוכל להגיד לכם מה החשמל הנדרש במקום. אם אין חשמל במקום ניתן להשכיר מאיתנו גנרטורים בעוצמות שונות שיוכלו לספק מענה לכל מקום ותרחיש .
  3. מה אופי האירוע: חשוב לנו להבין מה יהיה אופי האנשים באירוע ומה יהיה הצלחה מבחינתכם, המטרה שלנו היא להעניק לכם את השירות הטוב ביותר ולכן ככל שנדע יותר מה הרצונות שלכם נוכל לוודא שהאירוע יהיה מוצלח.
  4. שונות: חשוב להיות מודעים לכל מגבלה או בקשה מיוחדת מראש. אנחנו נעשה הכל על מנת שתצאו עם חיוך על הפנים בסוף האירוע. ולכן אנחנו שותפים מלאים יחד איתכם על מנת להבטיח שהאירוע יעבור בהצלחה.

אז מה המחיר להגברה ותאורה ?  כמו שהבנתם יש מגוון מאוד רחב של צרכים דרישות והגבלות של כל מקום ואירוע וכל הדברים האלה נלקחים בחשבון בתמחור אירוע. אבל אם הגעתם עד לכאן לא נשחרר אתכם בלי לתת לכם טווחים של מחירים להגברה ותאורה לאירוע

אירוע עד 600 איש  – הגברה לאירוע יכול להתחיל ב1,800 ₪ לאירוע קטן ולהגיע עד כ3,000 ₪ להגברה מורכבת להרכב מוזיקלי. אם תצטרכו תאורה לאירוע יש להוסיף 1,000 ₪ – 3,000 ₪ בהתאם לדרישות התאורה. מסך מקרן יעלה 1,000 ₪  – 2,000 ₪ נוספים בהתאם לסוג המקרן וגודלו.

אירועים גדולים יותר יכולים לעלות מ4,000 ועד עשרות אלפי שקלים.

רוצים לקבל הצעת מחיר לאירוע שלכם ? פנו אלינו. אנחנו נדאג לתת לכם שירות מצויין עם חיוך 😊

לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית לחצו כאן

צרו איתנו קשר בעניין הגברה ותאורה

הגברה כמו שרציתם

המסירות והמקצועיות של חברת איזי סאונד שירותי הגברה לאירועים מתבטאת בכך שתמיד נהיה עם אוזניים קשובות לא רק לאיכות הצליל אבל גם לרצונות ולבקשות שלכם כדי שהאירוע יהיה בדיוק כפי שאתם רוצים אותו. בזכות ירידה לפרטים הקטנים, וציוד הגברה ממותגים המובילים בעולם ועבודת אנשי סאונד ברמה הגבוהה ביותר, חברת איזיסאונד מספקת לכם שירותי הגברה לאירועים ומתחמים אשר מתאימים לכל הפקה ובכל סדר גודל.