חברת הגברה - חברת תאורה

איך בוחרים חברת הגברה ותאורה לאירועים?

בהליך תכנון אירוע, חשוב לשים דגש על פרמטרים רבים: בחירת הלוקיישן המתאים, הקייטרינג, הספקים ועוד.. אבל, יש נושא נוסף שחשוב שיקבל דגש משמעותי והוא נוגע לבחירת חברת ההגברה והתאורה לאירועים.

לחברת ההגברה והתאורה, תהיה השפעה רבה על נראות והחוויה של כל מופע: שירה, נגינה, ריקוד, וידאו וכיוצא בזה.

כמובן, שבכדי שהחברה הנבחרת אכן תהיה ערוכה להעניק שירותים בסטנדרטים בלתי מתפשרים, קיימת חשיבות להבין את מלוא הדרישות והצרכים משירותיה ובין היתר:

  • אורך המופע
  • סוג המופע
  • קטעי המופע

למעשה, כל אחד מחלקי האירוע, בהם לאותה חברת ההגברה והתאורה תהיה חשיבות והשפעה.

לאחר שכל הדרישות והצרכים הובנו, ניתן לעבור לשלב הבא שהוא בחירת החברה ובהליך בחירת חברת הגברה ותאורה לאירועים, מומלץ לשים דגש על מספר פרמטרים מרכזיים:

רמה מקצועית

הגברה ותאורה לאירועים מצריכה ידע, הכשרה ייעודית ורמה מקצועית בלתי מתפשרת – מהסיבה הזאת, חשוב לוודא שחברת ההגברה והתאורה אכן אוחזת בידע המקצועי ובכלים הנדרשים בעבורה להעניק שירותי הגברה ותאורה בסטנדרטים בלתי מתפשרים – כי אין באמת שום סיבה שתתפשרו על פחות מכך.

הניסיון הפרטני של אותה החברה

יש לוודא שהחברה הנבחרת עבור המטרה, אכן מתמחה במתן שירותי הגברה ותאורה לאירועים מאותו הסוג ובאותם סדרי הגודל, הדומים במהותם לאלו של האירוע שלכם – בדיקה מקדימה זו, יכולה להבטיח שהחברה תהיה ערוכה הן מבחינת הציוד והן מבחינת כוח האדם לבצע את העבודה.

סוג הציוד

מומלץ לבדוק באלו מערכות הגברה ותאורה החברה עושה שימוש ומה היקפן – מי שמגיע ללא הבנה טכנית בתחום, יוכל לחפש מידע על אותן המערכות ברשת האינטרנט. יש לוודא שמדובר במערכות חדשניות ואיכותיות, באמצעותן ניתן יהיה לבצע את עבודת ההגברה והתאורה בצורה הטובה והאיכותית ביותר.

מה כוללים השירותים אותם החברה מציעה?

חשוב לוודא מהם השירותים הישירים והעקיפים אותם החברה מציעה, לדוגמא: האם השירות כולל את העברת הציוד לאירוע, פריקתו והתקנתו? האם טכנאי מטעם החברה נוכח לאורך כל האירוע על מנת לטפל בתקלות – במידה וכאלו יעלו וכיוצא בזה.. בשורה התחתונה, חברת הגברה ותאורה לאירועים, אמורה להעניק שירות מקיף ולהיות ערוכה להעניק פתרון לכל מצב בעייתי אשר עלול לצוץ בשטח.

המלצות

אם יש אפשרות לקבל המלצות אמינות על אותה חברת הגברה ותאורה לאירועים, דבר זה יכול ללא כל ספק להקל על הבחירה.
כדאי לוודא שההמלצות ניתנות על ידי לקוחות קודמים של החברה, אשר השתמשו בשירותיה באירועים שלהם והיו שבעי רצון מעבודת החברה.
חשוב לציין שבעידן האינטרנט, הגישה להמלצות הינה פשוטה וקלה ויכולה לעבור בלחיצה על מספר כפתורים.

מחיר השירות

בסופו של דבר, גם להצעת המחיר תהיה השפעה לא קטנה על הבחירה בחברת הגברה ותאורה – בכל זאת, ההוצאות על הפקת אירוע הינן גבוהות מלכתחילה ולכן, מומלץ לנסות ולחסוך במקומות אשר מאפשרים זאת. יחד עם זאת, כאשר בוחנים את המחיר, יש לשים דגש על יחס עלות תועלת – חשוב לקחת בחשבון, כי במקרים רבים, חברה שהינה מקצועית ומנוסה יותר בתחום התאורה וההגברה, תגבה מחירים גבוהים יותר בעבור שירותיה, בהשוואה לחברה אשר רק לאחרונה החלה את דרכה בתחום. מעבר לכך, חשוב כאמור לוודא, אלו שירותים הצעת המחיר כוללת.

ייעוץ ראשוני

אחד הפרמטרים אשר בכוחם להסב שקט נפשי לגבי אותה חברת הגברה ותאורה לאירועים, יבוא לידי ביטוי בקביעת פגישת ייעוץ ראשונית עם נציג מטעם החברה.
במהלך פגישת הייעוץ, ניתן להתרשם מרמת המקצועיות של הנציג – כאשר, ההמלצה היא להגיע לפגישה עם רשימת שאלות מוסדרת, אשר התשובות אליהן יאפשרו לקבל את התמונה הטובה והמקיפה ביותר לגבי אותה החברה.

טיב השירות

את טיב השירות של החברה ניתן לראות כבר בשלבים המקדימים של ההתנהלות מולה, יש לשים דגש על זמינות החברה, על שירותי הייעוץ המקדימים אותם היא מציעה ועל היחס והגישה של נציגיה.

שלבי העבודה של חברת ההגברה והתאורה

חברת תאורת והגברה אמורה להגיע ללוקיישן בו מתקיים האירוע ולבדוק בצורה מעמיקה את תנאי השטח, תוך דגש על חיבור החשמל, מיקומים של אלמנטים שונים ועוד..
במידה והצוות של החברה יזהה שיש בעיות עם החשמל או קשיים שונים בגישה, היא תוכל לדאוג ולטפל בנושא ולמעשה, לוודא שבעיות אלו, לא יפגעו במהלך האירוע וחלילה לא יסכנו את הבטיחות של הנוכחים.
כאמור, חשוב לציין שיש מצבים שקשה לחזות או לצפות מבעוד מועד ולכן, בחירה בחברה מקצועית ומנוסה, תבטיח שיהיו ברשותה היכולות והכלים לטפל גם במצבים בעיתיים, אשר עלולים לצוץ בזמן אמת.

איזי סאונד

חברת איזי סאונד, הפועלת כבר כ-15 שנה, חרטה על דגלה את המחויבות לשירות, לאיכות ולעדכנות. איזי סאונד היא חברת הגברה לאירועים אשר בעיניה סאונד הוא קודם כל אמנות. יש לה מחויבות לכך שהאירועים בהם היא משתתפת יישמעו נהדר. היא מפעילה צוות מנוסה שיודע לפתור בעיות ויודע להתאים את פתרונות הסאונד לאופי האירוע. כי גם בהגברה לאירועים צריך נשמה, בנוסף לידע ולניסיון.

עניין המחיר הוא ללא ספק משמעותי כאשר בוחרים חברת הגברה לאירועים. ישנו טווח מחירים גדול וייתכן ויהיו חברות אשר יציעו את עצמן במחירי "רצפה". חשוב לדעת כי איכות, ניסיון ושירות מצוין הם המפתחות החשובים ביותר להצלחה – ולכן מומלץ שלא להתפשר בתחום זה.

בסופו של דבר, כולם רוצים אירוע "וואו". כאשר יודעים מה לשאול ועל מה להסתכל כשבוחרים חברת הגברה, סיכויי הצלחת האירוע עולים באופן משמעותי.

השירותים שלנו

צרו איתנו קשר

גלריית תמונות

מלאו פרטים וארגון האירוע שלכם עובר לידיים טובות

תודה שיצרת איתנו קשר

אנחנו נחזור אליך בהקדם כדי לתכנן לך ארוע בדיוק כמו שחלמת.