תאורה לאירועים בטבע 

כל אירוע מצריך את סוג התאורה המתאימה לו. אירועים בטבע צריכים תאורה אחרת. ובכן, תאורה לאירועים בטבע משתנה בין אופי האירוע הזה לאירוע שונה. תאורה מתאימה היא חלק גדול מהצלחת האירוע. תאורה לא נכונה יכולה ליצור אווירה לא נכונה ובכך האירוע לא שלם. 

תאורה לאירועים בטבע טכנולוגיה וחדשנות

בשנים האחרונות עולם התאורה השתדרג והשתכלל מאוד. קיימים היום בשוק מגוון רחב של מכונות תאורה ופתרונות תאורה חדשים ומקצועיים. עם השתכללות השנים, גם אנו בחברת איזי סאונד השתכללנו וברשותינו ציוד חדש ומקצועי שמתאים לכל סוגי האירועים הקיימים ובכל מיקום האירוע ואף מתאים לכל תנאי מזג האוויר. אנחנו פה בשביל לעזור לכם להפיק את האירוע בצורה הכי טובה ומקצועית שיש. הניסיון שלנו פה בשביל לעזור לכם לבחור תאורה לאירועים.

תאורה המתאימה לאירועים בטבע 

כמו שאמרנו אירוע בטבע מצריך תאורה שונה מתאורה באולם לדוגמא. לא ניקח את אותו הציוד. בתאורה בשטח ניקח ציוד חזק יותר, מאחר והאירוע בשטח פתוח ומתפרס על שטח גדול יותר, ניקח מנורות שמגיעות לטווח של מרחק גדול יותר, כך שבכל שטח האירוע יהיה את התאורה שאנו רוצים ולא רק בקרבת עמודי התאורה. כמובן שאנו מתחשבים בגודל האירוע ובכמות האנשים הצפויים להגיע. 

בואו לקרוא עוד על אירוע בטבע

אז מה התאורה הבסיסית לאירועים בשטח?

בלי שום קשר לאופי האירוע, כל אירוע באשר הוא דורש תאורה. אז קודם כל נדאג להאיר את השטח, ואף ראוי להאיר את הדרך אל האירוע בצורה מסויימת. בשטח האירוע נציב פרוג'קטורים בנקודות מרכזיות. פרוג'קטור היא מנורה גדולה שמאירה לטווח גדול של שטח. מנורות אלו יאפשרו לנו להאיר את רוב השטח. קיימת גם אופציה של מנורות גרילנדה. מנורות גרילנדה הן שרשרת מנורות המעניקות תחושה נעימה ויותר כפרית. מנורות אלו יהיו מצויינות לאירועים בטבע כמו חתונה, או כל אירועי חברתי בטבע. 

תאורה נוספת לאירועים בטבע

במקרה שמתרחש באירוע מסיבה או הופעה, נרצה להביא אורות צבעוניים המוסיפים לאווירה. תאורה טובה יוצרת את האווירה במסיבה, תאורה טובה תעזור לכם להוסיף עניין ברחבה ולא להשאיר אותה משעממת. התאורה הצבעונית מגיעה על עמוד תאורה המופעל על ידי המפעיל של חברתינו. המפעיל יודע לנהל את התאורה בצורה מקצועית ובטיחותית. 

תאורה מיוחדת לאירועים בטבע

ישנה תאורה מיוחדת הנקראת אולטרה סגול. תאורה אולטרה סגול היא מנורה מיוחדת שניתן להשתמש בה לשימושים רבים. להופעות זמר, להופעות ריקוד, אפילו לתאי שיזוף משתמשים בתאורה אולטרה סגולה. אם נשים תאורה אולטרה סגולה בחדר חשוך נוכל לראות בצורה יותר טובה ובוהקת צבעים מיוחדים, לכן הרבה פעמים בהופעות בעיקר של ריקוד הרבה אנשים משתמשים בתאורה אולטרה סגול שנותנת טאצ' יחודי למופע. 

תאורה לאירועים בטבע עם איזי סאונד 

השירות שלנו מגיע עם תאורן האחראי על התאורה לאורך כל האירוע, מקים ומפרק את כל התאורה בצורה בטיחותית. לא כל אחד יודע לבצע הרכבה ופירוק של ציוד זה בבטחה לציוד וכמובן שיהיה בטוח לאורך כל האירוע בשטח. השירות שלנו כולל תכנון וחישוב מוקדם לאירוע שלכם וכמובן התאורן שלנו מלווה אתכם לאורך כל האירוע עצמו. 

התקשרו כדי לקבל יעוץ חינם עבור תאורה לאירועים בטבע

צרו איתנו קשר

גלריית תמונות

תמונות מהארועים שלנו

כל מה שכדאי לכם לדעת על ארגון אירועים

מלאו פרטים וארגון האירוע שלכם עובר לידיים טובות

תודה שיצרת איתנו קשר

אנחנו נחזור אליך בהקדם כדי לתכנן לך ארוע בדיוק כמו שחלמת.