תאורה לחתונות

מזל טוב!! בקרוב אתם מתחתנים ואתם בעיצומם של כל התכנונים. תאורה לחתונות היא חלק גדול מההצלחה של האירוע. תאורה טובה יכולה ליצור את האווירה הרצויה. בחתונה שלכם אנחנו רוצים שהכל יהיה לא פחות ממושלם, וכמובן שגם התאורה לחתונה חשובה מאוד. אנחנו חברת איזי סאונד, נלווה אתכם לאורך כל התכנונים לחתונה, ניתן מענה לכל צורך ובקשה, וביחד איתכם נתכנן מה הכי טוב עבורכם. 

תאורה בסיסית לחתונות  

אז איזה תאורה טובה לאירוע שלכם? הגיוני מאוד שאתם לא יודעים, כל אחד והתחום שלו, בשביל זה אנחנו פה בשביל לעזור לכם לבחור את התאורה הנכונה לחתונה שלכם. בתחילת האירוע אנו נרצה שמקום החתונה יהיה מואר, האורחים מגיעים אל האולם, מבינים איפה הדברים, לשם כך צריך תאורה טובה ונכונה. אם החתונה נמצאת באולם, נרצה שאזור הקבלת פנים והחופה יהיה מוארים. אם החתונה בשטח, נרצה שכל שטח החתונה יהיה מואר, בהמשך נפרט כיצד מאירים חתונה בשטח. תלוי באופי החתונה , אך לרוב, בהמשך האירוע נרצה לעמעם קצת את האורות.

תאורה מיוחדת לחתונות- צובעים את הרחבה 

בין אם אתם חוגגים חתונה באולם ובין אם בשטח, תרצו תאורה צבעונית. תאורה שלא תשאיר את הרחבה שלכם ריקה, תאורה שמוסיפה עניין לרחבה ולריקודים. את התאורה הצבעונית אנו נרכיב על עמוד תאורה המאפשר לנו לשלוט בתאורה בצורה מקצועית ויעילה. לכל ריקוד תאורה מיוחדת משלו, לדוגמא- לריקודים הראשנים עם המעגלים הרחבים, נרצה תאורה יותר חזקה, שיהיה יותר מואר שכולם יוכלו לראות. אך בריקודים הבאים בהם נמצאים בעיקר הקרובים והצעירים נרצה להוריד טיפה את האורות ולהוסיף יותר צבע. או לדוגמא בריקוד הסלואו של הזוג(ריקוד חתן וכלה), נרצה אורות לבנים, פחות צבעוני ואורות ממוקדים עליהם.

תאורה לחתונה בשטח 

לחתונה בשטח נרצה אורות חזקים המיועדים להאיר טווח גדול של שטח. לחתונה בטבע עלינו להאיר כל מקום, אפילו את החניה. דבר כזה מצריך תאורה רבה. ישנן אפשרויות שונות של תאורה כזאת. יש תאורה של גרילנדות- זוהי שרשרת מנורות ארוכה שנתלת לאורך כל המקום. תאורה זו מקנה אווירה כפרית ונעימה. ישנה אופציה אחרת והיא פרוג'קטורים- הן מנורות גדולות הנתלות במקומות מרכזיים ומאירות לטווח גדול. לעיתים נשתמש בשני האופציות להאיר את המקום בצורה טובה. 

בואו לקרוא עוד על כל מה שצריך לדעת לחתונה בטבע

תאורה לחתונות עם איזי סאונד

חברת איזי סאונד מתמחה מזה 20 שנה בתאורה בכל סוגי האירועים. יש ברשותינו ציוד חדש ומקצועי שנותן מענה לכל מטרה ולכל בעיה שצצה. השירות שלנו כולל ליווי לאורך כל תקופת תכנון החתונה, חשיבה בייחד איתכם מה נכון לחתונה לכם. וכמובן לאורך כל האירוע צוות שלנו נמצא באירוע שלכם ומתפעל את כל התאורה. אנחנו מרכיבים ומפרקים את הציוד. 

אנו עובדים על פי נהלי הבטחון הרצויים.  

צרו איתנו קשר לייעוץ חינמי ותזכו בשירות אדיב ומקצועי.

צרו איתנו קשר

גלריית תמונות

תמונות מהארועים שלנו

כל מה שכדאי לכם לדעת על ארגון אירועים

מלאו פרטים וארגון האירוע שלכם עובר לידיים טובות

תודה שיצרת איתנו קשר

אנחנו נחזור אליך בהקדם כדי לתכנן לך ארוע בדיוק כמו שחלמת.